הלוואה מיידית ולכל מטרה

הלוואה מיידית ולכל מטרה

הלוואה מיידית עד 10,000 ש"ח לשכירים ועד 20,000 ש"ח לעצמאיים מוצאים באמצעות נובה-טאק. אנו מחויבים לשירות מקצועי, אמין ומהיר ובכל הארץ. פנו אלינו עכשיו

 

בקשה מיידית להלוואה

הלוואה מיידית

הלוואה מיידית

מי זכאי לקבל הלוואה?

ההלוואות ניתנות מגיל 25, לבעלי חשבון בנק תקין ועם ותק בעבודה לפחות חצי שנה. לא יינתנו הלוואות לחשבונות מוגבלים או למקבלי קצבאות ביטוח לאומי.

מה סכום ההלוואה שניתן לקבל?

הלוואות מיידיות, בסכום של עד 10,000 לשכירים ועד 20,000 ש"ח לעצמאיים ניתנות ע"י גופים חוץ בנקאיים. במידה ואנו מארגנים לכם הלוואה דרך בנק אז הסכומים יהיו גדולים יותר ובהתאם להחלטה של הבנק.

מה תקופת החזר ההלוואה?

הלוואות חוץ בנקאיות לתקופה של 6-12 חודשים. הלוואות שניתנות דרך בנקים יכולים להיות עד 60 חודשים.

מה הריבית שאשלם על ההלוואה?

בדומה לבנקים מוגדר דירוג אשראי לכל לקוח ובהתאם לדירוג האשראי שלו, הביטחונות והערבויות קובעים את גובה הריבית. לדוגמא: לקוח עם דירוג אשראי טוב ועם בטחונות בגובה ההלוואה או שיש לו 2 ערבים טובים שמרוויחים נטו לפחות 8,000 ש"ח לחודש, יקבל הלוואה של 10,000 ש"ח בריבית שנתית של 5% ואז עבור הלוואה זו ההחזר החודשי יהיה 856 ש"ח לתקופה של 12 חודש.

האם יש עמלות נוספות על ההלוואה?

נותן שירותים פיננסיים מגדיר את העמלות שלו כאשר בדרך כלל יש עמלות במקרים בהם חוזר תשלום או מקרים בהם מבקשים פירעון מוקדם.

האם יש אפשרות לפירעון מוקדם של ההלוואה?

כאשר אתם חותמים על הסכם הלוואה עליכם לוודא שקיימת אפשרות לפירעון מוקדם. בנוסף עליכם לוודא את התנאים לביצוע פירעון מוקדם לרבות תקופת הודעה מראש והעמלה שיש לשלם.

כיצד אנו מחזירים את ההלוואה?

בגופים חוץ בנקאיים החזר ההלוואה נעשה בדר"כ בצ'קים אשר מופקדים מראש בבנק ומוצגים לפירעון בהתאם למועדי לוח הסילוקין של ההלוואה. החזר הלוואה בהוראת קבע מתאפשר רק במידה ואנו מארגנים לכם הלוואה דרך בנק.

כיצד מתבצעת ההלוואה בפועל וכיצד מקבלים את הכסף?

אתם נידרשים להיפגש פיזית עם נציג הגוף שנותן את ההלוואה או הגורם המתווך ביניכם.  בפגישה חותמים על הסכם הלוואה אשר מגדיר את הסכום שאתם מקבלים, את תקופת ההחזר ואת גובה ההחזר החודשי.