הלוואה באישור מיידי

הלוואה באישור מיידי

הלוואה באישור מיידי היא הלוואה שמאושרת תוך שעות בודדות ממועד הגשתה ומאפשרת לגשר על בעיה תזרימית שנוצרת. לעיתים לא ניתן לתכנן הכול מראש ולפעמים יש הוצאות שאינן צפויות ודורשות כסף מיידי ובהקשר זה הלוואה באישור מיידי היא הפתרון האולטימטיבי.  על מנת לקבל הלוואה זו נדרש להמציא מסמכים תומכים כגון תלושי שכר עבור שכירים או דוחות מעמ עבור עצמאיים וכמובן נדרש להציג תדפיסי דוחות בנק שמאמתים את הנתונים. האישור אמנם מיידי אבל לא לאחר יד, כלומר, נעשית בדיקה מהירה וקצרה של נתוני הלווה ומתקבלת החלטה בזמן קצר האם ניתן לאשר את ההלוואה? מה הסכום שניתן לאשר? ומה סכומי החזרי ההלוואה. תהליך זה יכול לקחת 1 שעה ובמקרים אחרים עד 5 שעות ממועד הגשת הבקשה. מובהר כי בקשות שמוגשות בסוף יום העבודה או לפני סוף השבוע ייבדקו רק ביום העבודה הבא ולכן במידה ונדרשת הלוואה מיידית מומלץ להגיש אותה מיד על הבוקר ובנוסף מומלץ להיות זמינים לשיחת טלפון ממשרד ההלוואות על מנת לברר נתונים ולהשלים מידע שנדרש לאישור ההלוואה.

הלוואה באישור מיידי בדרך כלל מוגבלת לסכומים קטנים של עד 10,000 ₪ לשכירים או עד 20,000 ₪ לעצמאיים וזאת על מנת להקטין את הסיכונים בקבלת ההחלטה המיידית להלוואה. במידה ודרושה הלוואה בסכומים גבוהים יותר אז התהליך זה אינו מתאים ויש לפנות לתהליך מסודר של בקשת הלוואה שכרוך בבדיקות נוספות, ערבויות ובטחונות ואז ניתן לאשר סכומים גבוהים יותר.

הלוואה באישור מיידי מתאימה כמובן לבעלי חשבון בנק תקין ללא החזרות של צ'קים או הוראות קבע וללא תיקים בהוצאה לפועל. הלוואה זו בדרך כלל יקרה יותר מהלוואה בתהליך רגיל אולם במידה והכסף דרוש לך מיידית אין מה להמתין אלא לפנות למסלול זה.

בנובה טאק תקבלו הלוואה באישור מיידי.
הלוואה באישור מיידי.